Тексти

Якщо сниться політик

altНе знаю, як вам, а мені політика уже давно сниться. Навіть у ліжку немає від них спокою((

 

Це я з подружками недавно обговорювала – так їм теж ці діячі сняться!!

Ось парочка снів з їхнього дозволу зацитую.

 

Вілкул – інопланетянин.

Подружка – журналістка. Сниться їй, що вона прийшла на прес-конференцію до Вілкула…

-А у нього у прямому ефірі шкіра почала злазити, під якою виявилося нутро інопланетянина. Істоти типу крабів – інопланетяни, присмоктуються до людей як паразити і з людини залишається лише оболонка – як у Вілкула, а всередині живе щось інопланетне. Я від цих крабів відбивалася усю ніч, - жахається подужка.

 

Янукович і шматок хліба

Моя подружка уві сні була з Януковичем у гостях.

- Сиділи з Януковичем поруч за столом. А перед нами на тарілочці – останній шматок хліба, і обом нам він був дуже потрібен. Так я у нього хліб цей відняла. Не хватало ще оббирати мене! – подружка дуже собою гордиться.

 

Путін і табурет

- А до мене уві сні Путін у хату приходив. Я йому табуреточку поставила, щоб присів.

- Та по голові його треба було тією табуреточкою! - ми перебиваємо хором.

Подружка образилася і чим закінчився сон – не розповіла.

 

Секс з Ющенком

- А мене уві сні Ющенко схиляв до орального сексу. Так ніяково було йому пояснювати, що ні, не буду. Хто б міг подумати, що він такий нахабний, на вигляд же інтелігентна людина! – обурюється інша подружка.

Яценюк і Ляшко разом

- А мені уві сні Яценюк з Ляшко допомагали канаву цеглою на дачі засипати. Ще й дошки поклали зверху, щоб після дощу по землі ноги не забруднила.

Хоч комусь нормальний сон приснився.

Кошмар у сауні

А мені особисто вчора приснився кошмар. Наче я з сином опинилася на якійсь підозрілій хаті. Я розумію, що це якийсь притон і треба свалівать дуже швидко звідси. Відкриваю одні двері – а там дядьки голі – це сауна. Я за руку тягну дитину звідти, страшно , вискакую у інші двері – а там знову якась компанія - сидять бухають, за третіми дверима – якесь збочення. Я у четверті двері – а там Люда Кучеренко!! І з таким строгим виразом починає мене вичитувати, що у неї пристойний заклад і нічого мені піднімати тут істерику і гасати по кімнатах. Не знаю, чим закінчилося, але я, мабуть, кричала уві сні, бо Шрек мене розбудив.