Тексти

А де люстрація, га?

Люстрація. zhaba.pl.ua

Подивилася новину про те, як Петро Ворона (очільник облради) сьогодні на дурку їздив, перевіряв наявність морковки у супові для психів (з усією повагою до психічно-хворих, але ж чи це найголовніше зараз?)  і кольнуло мені прямо у серце: а де люстрація?!

Народ, я не поняла: чому нікого і досі у Полтаві не люстрували? Хоч як-небудь, хоч у хорошому сенсі слова! З таким пафосом утворили той люстр-комітет, обіцяли ще у лютому, що ось-ось він на повну силу запрацює – і шо ?

Ну люструйте хоч кого-небудь, ну не можна так народ наламувать!

Я й кандидатуру навіть знайшла: он який у нас Голубоглазий – чим не кандидат? Люструвать його і люструвать! А вони в упор не бачать((

Пам’ятаєте, як натовп мера хотів люструвать по-простому, по-народному, як пам’ятник Леніну напередодні? Но Мамай же не Ленін – його з п’єдесталу кучка пацанян не зіпхне... Но желаніє люстрації було сильне тоді і хтось обіцяв, що проштовхне у Верховну Раду законопроект про дострокові вибори мера у Полтаві, а ще – що прокуратура заведе на мера кримінальну справу, а ще… а ще… Майже 2 місяці пройшло. А ніхєра, пардон!

Тут я недавно обговорювала це з одним пацанчиком. Ось дивіться, як цікаво:

В.о Президента – з Батьківщини

Прем’єр – Батьківщина

МВС – Батьківщина

Голова Полтавської облдержадміністрації – Свобода

Облрада – УДАР

Головний прокурор області – не знаю партію, але теж свій

І при цьому:

Мер міста – екс-регіонал

Секретар міськради – регіонал

І це при тому, що Партія регіонів разом з усіма її членами –політичний труп. Но тіко не у духовній столиці. У нас зомбі-парад прекрасно себе почуває…

А ще ж є 3 політично-активних нардепи з навичками штурму мерії (Бублик, Каплін, Головко) – і уже майже 2 місяці у Верховній раді валяється усіма забутий законопроект про дострокові вибори у Полтаві – ну ніяк не можуть його пропхнути на голосування(((

От ви мені скажете: та не до Голубоглазого зараз! І я відповім: ви праві, не до нього, хай собі посидить ще… тобто постоїть… бо хто ж його посадить, він же пам’ятн…тобто мер!

Походу, люстрували у Полтаві тіко Леніна, і того уже реабілітували… Хай живе полтавська люстрація! Сама гуманна люстрація у світі!

Тьху-блін. Не знаю на кого я дужче зла: на Голубоглазого (хоча за що мені на нього злитися? Пацанчик живе по-понятіях: слуха жінку й маму, а більше ніхто йому не указ) чи на Ворону, який супи у психлікарні дегустує замість того, щоб справою займатися? От скажіть мені: хто з них більше зло?