Тексти

Ніч шопінгу в Екваторі

Екватор, Shopping Night

Не збиралась я сьогодні у Екватор на Shopping Night, але так вийшло. Мені терміново знадобився рюкзак  – і мене понесло у Екватор. Зайшла у «Дербі», знайшла найдешевший за 150 гривень і почапала у касу. І там добра продавчиня мені сказала: « А у нас сьогодні ніч розпродажів,  якщо прийдете через 3 години, то купите цей рюкзак на 30 % дешевше».

І я рішила прийти пізніше.  Коза. Це при тому, що про ShoppingNight я чула не дуже хороші відгуки. Моя подружка була у Екваторі минулого разу на подібному заході, казала, що багато галасу з нічого, знижки були далеко не на все, а якщо й були – то зовсім не ті, на які люди розраховували. Це усе я усвідомлювала і о 21 годині явилася у Екватор налаштована досить скептично – халяви не буває.

Стоянка перед Екватором була повністю забита машинами – усі такі як я: не дуже вірять, но прийшли. Усередині людей багато, перед магазинами дешевого шмаття -  давка і черга. Я валяюся – оці усі дибільні Cropp I Reserved – там і без знижок вартість шмотки 70 -100 гривень. А якщо знижка до 40 % то виходить 10-20 гривень економії. Чи воно того варте, щоб ганьбитися перед дверима магазу у черзі – бо пускали туда обмежену кількість людей, решта мали чекати під дверима,щоб увійти. Якась женщіна на виході скаржилася: «…ка акція! Простояли півтори години у черзі до Cropp щоб купити майку за 50 гривень».

Вобщем, я свій рюкзак таки взяла за 105 гривень. У Дербі теж пускали не усіх – була черга з 2 жінок переді мною. Я ще піддалася стадному інстинкту – там продавали чемодани по 900 гривень зі знижкою 30 % і я почала дьоргати Шрека – «давай купимо», но він мене натикав носом, що чемодани подряпані, і якісь не зовсім «щойно з конвейєра» й мене попустило.

Зайшли з ним ще у дитячий супермаркет. Туди бажаючі не ломилися – знижку цей магаз обіцяв лише 10 %. Шрек побачив спортивний костюм з Дартом Вейдером – 190 штани і 350 светр. Дарт Вейдер – наше всьо, звісно, але без примірки не купиш, та й не факт, що малому сподобається колір. Вирішили, прийти з ним особисто і хай міряє на себе, а не купувати кота в мішку. Чи й не знижка – 50 гривень за костюм вартістю 540. Переживемо й без неї, зато знатимемо, що дитині точно сподобається.

Біля Мультиспорту було багато людей – там пописали на дверях – до 70 % знижка. Хоча ясно що розвод, бо у них там завжди на дверях оте «до 70 %».

У якомусь магазі обіцяли «другу пару джинсів за 50 %» і якісь дівчата ржали, що почекають, доки хтось купить за таку ціну, як там, «першу пару».

Мені ще було цікаво зайти у посудний і у годинники. Там обіцяли 20 і 30 % знижок. У посудному окремо виставили лоток з акційним товаром – його до речі дуже швидко розхватали, бо о 21 годині, коли я туди прийшла, там тільки 1 якась занюхала каструлька валялася уже на дні. А у годинниках узагалі ніхєра не було ясно. Я хотіла подивитися, скіко там будуть мої Swatch коштувати зі знижкою, бо там їх і брала свого часу, но там цієї фірми не було і весь товар лежав зі стандартними цінниками – і про знижку питати у продавця на кожні часи окремо треба було, геморой, вобщем.

Багато було людей у Ессо, хоча там 20 % обіцяли – це тіпа тапочки за 900  купиш за 720, не так і круто. Але біля каси стояла черга з десяток чоловік.

Можна було ще участь у розіграші брати – це для усіх покупців, я так розумію. Но я туди навіть не підходила – не люблю отакі яскраво-публічно-дибільні акції, де ведучий зі щасливим обличчям вручає тобі «супер-приз» – освіжувач повітря.

Кста, іноземців багато помітила. Вони, мабуть, у себе на батьківщині до таких акцій звичні й сюда прийшли бо думали що вигідно. Та да, якраз той випадок) Це вам не Європа, хоч що я гоню? Не все так і погано. Зекономила 45 гривень і вякаю.