Тексти

1 мая. Мир Труд Путин. Варіація на тему

1 мая. Zhaba.pl.uaПодивилася «майовку» у рашистів з «Мір Труд Путін» і підтанцьовку маріонеток у Криму і поняла, що це просто пісєц, товаріщі. По цьому поводу вирішили набухатися з дівчатами. Але розмови про Путіна не вийшло. Бо одна з подружок недавно розлучилася і ми активно цю звістку обговорювали.

Зокрема, рішали, куди їй дівать обручку. Чомусь різко багато з тих, хто у студентські роки одружилися, почали розводитися…Порозумнішали чи шо? Вобщем, майже в усіх випадках після розлучення екс-супружнік  гордо вручав своїй бувшій обручалку зі словами «Роби що хочеш з нею! Мені вона не потрібна!» Це типу демонстративний жест,  що він має продемонструвати – не понятно, але виглядає благородно, обідно ну і взагалі, треба ж про щось говорити, доки виходиш з ДРАЦСу)))

Вобщем, подружка молодець, вирішила, що здасть обручку в лом золота і заплатить цими грошима черговий взнос за диван, який вони після весілля у кредит взяли;) Красіво, ге ж? Отуда твою обручалку, дорогенький))

Мене воно так вразило, що я оце задумалася, хто з моїх собутильніц шо робив з кольцами після розлучення.

Одна носить її на цепочці на шиї – як кулончик. Правда, тільки свою, бо супруг їй не віддав перстень. А вона його любить, підозрюю і досі.

Іншій муж зі словами «Ти нікому не нужна і здохнеш без мене!» кинув у  неї футлярчик з обома перстнями (він зберігав чомусь і свою, і її обручку у своєї мами у квартирі). Вобщем, подружка відтарабанила їх у Ломбард і забула забрать. От забула і все!

У іншої кольца украли. Лежали вони лежали разом у коробочці. А потім кинулася після Нового року – а їх уже немає. Мо, ще знайде?

Переплавила 2 обручки в один великий перстень ще одна моя знайома. Каже, шкода було й віддавати на переплавку – бо кольца батьківські, ті віддали молодятам свої, ще з радянського золота, важкі, але ж не виходити їй з ними удруге заміж!

До речі, одна зі знайомих таки віддала супружніку золото:  і перстень з заручин з «ручейком» з діамантів, і обручку діамантову, і ще й Хонду срібну – весільний подарунок. Теж красивий жест. Власне, він сам їй вякнув про це – що мол – валіш, так віддавай усе що подарував – мабуть, не очікував, що вона це зробить. А от дачу, яку він на неї переписав – не віддала. Каже, вгатила туди стільки сил і старань – ну не змогла її віддати й усе.

Отакі шикарні жести. А Путін вообще ні при чом.